وب سایت بمان تا

دانلود سریال شهرزاد , دانلود سریال شهرزاد با لینک مستقیم

مجموعه: دانلود رایگان فیلم و سریال

دانلود فیلم

دانلود رایگان سریال شهرزاد

دانلود رایگان سریال ایرانی شهرزاد فصل سوم ۳ با لینک مستقیم و کیفیت عالی

پخش سریال به صورت هفتگی در شبکه خانگی می باشد

لینک دانلود سریال شهرزاد قسمت اول از فصل 3 سوم بعد از پخش اضافه خواهد شد

توضیحاتی در مورد فصل سوم سریال شهرزاد :

سریال شهرزاد ۳که کار تولید خود رو در سال ۱۳۹۶ آغاز کرد توسط آقای فتحی کارگردانی شده است البته اینم بگم که یکی از نویسندگان این اثر عاشقانه در کنار خانم ثمینی خود آقای فتحی هستند ، تولید و ساخت فصل اول سریال شهرزاد رو در سال ۹۳ – ۹۴ شروع کردند و اولین پخشش رو که در ۲۸ قسمت پخش هفتگی بود در سال ۱۳۹۴ انجام دادند که با استقبال بسیار خوبی از سوی مخاطبین و مردم انجام شد

به همین دلیل عوامل این سریال جذاب و عاشقانه تصمیم به ساخت فصل دوم سریال شهرزاد گرفتند و در تاریخ روز ۲۹ خرداد ما سال ۱۳۹۶ پخش این سری از مجموعه آغاز شد ، در این سری تعداد قسمت ها به ۱۵ قسمت کاهش پیدا کرد

اما حال عوامل سریال ساخت فصل سوم سریال شهرزاد رو آغاز کرده اند و اولین تیزر یا همون پیش نمایش اون رو هم به انتشار دراوردند ، هنوز از تعداد قسمت های سریال اطلاعاتی منتشر نشده است

نقل های زیادی از این سریال شده است و 60 درصد منتقدین نظرشان در باره قسمت های قبلی ضعیف میدانستند علتشم حذف بزرگ آقا بود چون اون که حذف شد دشمنی کمتر شد و رقیب جدی و بزرگی پیدا نشد تحلیل های زیاد به زودی افزوده میشود شما هم نظر خود را با در میان بگذارید .

بنا به جدید ترین خبر های به دست امده فصل سوم سریال شهرزاد هنوز دنبال ایراد کار بودند که در فصل دوم رخ داد و تعجب دارند که چرا استقبال نشد البته بسیاری نظر دارند که به خاطر حذف بزرگ آقا بوده است به زودی اخبار جدید افزوده میشود .

امروز اخبار جدیدی به گوش رسید و ظاهرا فصل سوم سریال شهرزاد فیلم برداریش به نیمه رسیده است و تا پایان بهمن ماه به پایان میرسید پشت زمینه و عکس های جدید از نماها اضافه شد و به زودی اماده نمایش میشود .

امروز پوستر رسمی و جدید فصل سوم شهرزاد رونمایی شد و اولین کلیپ این سریال هم با نام جمعه روز جمعه 6 بهمن با صدای محسن چاوشی منتشر می شود و انتظارها برای دیدن فصل جدید شهرزاد هم دوشنبه 9 بهمن به پایان می رسد و بنا به گفته جناب فتحی کارگردان فضای عاشقانه این فصل بیشتر از فصل قبل خواهد بود.

دانلود فیلم

دانلود رایگان فصل سوم سریال شهرزاد

دانلود رایگان فیلم و سریال با لینک مستقیم

عوامل ساخت و تولید سریال شهرزاد

به نویسندگی : حسن فتحی و نغمه ثمینی

موسیقی و آهنگ سازی : امیر توسلی

آهنگ تیتراژ پایانی و غیره : محسن چاوشی و سینا سرلک

تدوین : مهدی حسینی وند

فیلمبرداری و تصویربرداری : افشین احمدی

تعداد فصل ها : ۳ فصل

جلوه های ویژه : کوروش دالوند

مدیر تدارکات : مجید لعل‌سنجیان

مدیر تولید: حسن مصطفوی

تهیه کننده : سید محمد امامی

هر دوشنبه ، قسمت جدیدی از سریال شهرزاد در شبکه نمایش خانگی عرضه می‌شود. همچنین پخش جهانی سریال شهرزاد از ۱۰ اکتبر توسط شرکت فیلمسازی «ای ام فیلم» در آلمان آغاز شد و فروش این مجموعه در اواسط پخش سریال در امارات متحده عربی آغاز شده بود. حسن فتحی افزون بر کارگردانی سریال شهرزاد ، نویسندگی آن را نیز انجام داده است. وی پیش از این مجموعه‌های پهلوانان نمی‌میرند ، میوه ممنوعه و مدار صفر درجه و شب دهم را ساخته است.
*** توجه *** : بعلت بارش برف و مسدود بودن جاده های خیلی از استان های کشور توزیع قسمت اول فصل سوم سریال شهرزاد به روز چهار شنبه 11 بهمن موکول گردید و بعد از پخش از شبکه خانگی لینک دانلود در وب سایت قرار خواهد گرفت.
منبع: وب سایت شهرزاد
کلمات کلیدی