وب سایت بمان تا

شماره تماس نوبت دهی درمانگاه بیمارستان امیر اعلم تهران

مجموعه: اطلاعات متفرقه

 شماره تلفن نوبت دهی درمانگاه بیمارستان امیراعلم

شماره تلفن نوبت دهی درمانگاه بیمارستان امیراعلم

شماره تماس نوبت دهی درمانگاه بیمارستان امیر اعلم تهران
نوبت دهی درمانگاه های گوش، حلق و بینی بیمارستان امیراعلم تهران

نوبت دهی درمانگاه های گوش و حلق و بینی مرکز آموزشی و درمانی بیمارستان امیراعلم به صورت تلفنی امکان پذیر می باشد .

تلفن سامانه نوبت دهی تلفنی درمانگاه: 66343352 (021)

جهت تماس با سایر واحدهای مرکز(شامل واحدهای کلینیکی/پاراکلینیکی/ بخش ها و واحدهای اداری) با شماره 9-66706106 تماس حاصل فرمایید.

رزرو نوبت درمانگاه های گوش و حلق و بینی به صورت گویا از طریق ثبت شماره تلفن همراه بیمار با انتخاب درمانگاه یا پزشک مربوطه 24 ساعته انجام می گردد.

لطفا موارد ذیل را مورد توجه قرارد دهید :

1. جهت رزرو تلفنی و مراجعه به پذیرش ،ارائه کدر ملی الزامی است.

2. فقط نوبت دهی درمانگاههای گوش و حلق و بینی به صورت رزرو تلفنی امکان پذیر می باشد.

3. خواهشمند است پس از اخذ نوبت در تاریخ معین یک ساعت زودتر با در دست داشتن دفترچه بیمه، کارت ملی و کد پیگیری به پذیرش مراجعه فرمایید.

4. دفترچه بیمه بیمار می بایست دارای برگ خالی و اعتبار و عکس جدید باشد.

5. استفاده از دفترچه بیمه دیگران جرم و پیگرد قانونی دارد.

6. جهت دفترچه های بیمه روستایی داشتن مهر پزشک خانواده الزامی است.

7. جهت پیگیری درمان بیماران تصادفی ،ارائه صورتجلسه تصادفات و فرم اورژانس 115 و یا برگ کروکی تصادفات الزامی است.(زیر 3 ماه از تاریخ تصادف و بیماری مرتبط با تصادف باشد.)

8. هزینه ویزیت مربوط به پزشکی قانونی آزاد و با داشتن کارت ملی می باشد.

9. ارائه معرفی نامه جهت بیماران کمیته امداد الزامی است.

10. نویت دهی (با تعداد محدود) شستشوی گوش ساعت 7 صبح همه روزه بجز روزهای تعطیل در پذیرش اورژانس انجام می پذیرد.

11.درمانگاه های خاص ( روماتولوژی – غدد – داخلی اعصاب و...) که دارای محدودیت نوبت می باشند ، صرفا به صورت حضوری پذیرش می شوند.
اطلاعات بیمارستان امیر اعلم تهران

بیمارستان امیراعلم در خیابان انقلاب، دروازه دولت، خیابان سعدی شمالی واقع شده است . این مرکـــز آموزشی درمانی و پژوهشی در حال حاضر دارای 186 تخت فعال و 348 تخت مصوب (120تخـــــــت در بیمارستان جدید پروژه طرح توسعه) میباشد و خدمات تخصصی و فوق تخصصی را بصورت 24 ساعته به مراجعین محترم ارائه میدهد.

اصلی ترین بخش های بیمارستان امیراعلم بخش ، گوش و حلق و بینی میباشد . اکنون بیمارستان امیر اعلم علاوه بر بخش گوش ، حلق و بینی دارای بخشهای متعددی از قبیل جراحی ، طبی ، سی سی یو ،ای سی یو ،دیالیز ، کاشت حلزون، دندانپزشکی و داری بخشهای پیراپزشکی ، رادیویولوژی ، سونوگرافی ، سی تی اسکن ، پاتولوژی ، آزمایشگاه، ادیومتری، آندوسکوپی ،شیمی درمانی ، داروخانه و درمانگاههای تخصصی گوش و اورژانس گوش و داخلی میباشد و همینطور دارای قسمتهای دفتر پرستاری، مددکاری، اداری، مالی، فناوری اطلاعات، پذیرش و نگهداری مدارک پزشکی میباشد.

تاریخچه بیمارستان امیر اعلم تهران

بیمارستان امیراعلم یکی از قدیمی ترین بیمارستانهای آموزشی تهران است که در سال 1325 ه .ق به همـت مرحوم دکتر امیراعلم و به منظور ایجاد زایشگاه و تربیت پرستار و ماما تاسیس گردید . این بیمارستان که به نامبیمارستان نسوان نامیده شده بود تا سال 1319 ه .ش یکی از موسسات تابعه کل مملکتی و سپس وزارت بهداری بود. در سال 1322 ه .ش بخش و درمانگاه بیمارستان زنان این بیمارستان به محل کنونی بیمارستان زنان واقع در خیابان انقلاب منتقل شد و به جای آن بخشهای گوش ، حلق و بینی ، چشم پزشکی ، اطفـال و دندانپزشکی دائر گردید. چند ماه بعد یعنی در سال 1323 شمسی به تصویب شورای دانشگــــــاه و به پاس خدمات گرانبهای بهداشتی و فرهنگی بنیانگذار آن بنام "بیمارستان امیراعلم" نامیده شد.

بیمارستان امیر اعلم در خیابان انقلاب، دروازه دولت، خیابان سعدی شمالی واقع شده است . این مرکـــز آموزشی درمانی و پژوهشی در حال حاضر دارای 186 تخت فعال و 348 تخت مصوب (120تخـــــــت در بیمارستان جدید پروژه طرح توسعه) میباشد و خدمات تخصصی و فوق تخصصی را بصورت 24 ساعته به مراجعین محترم ارائه میدهد.

اصلی ترین بخش بیمارستان امیر اعلم بخش ، گوش و حلق و بینی میباشد . اکنون بیمارستان امیر اعلم علاوه بر بخش گوش ، حلق و بینی دارای بخشهای متعددی از قبیل جراحی ، طبی ، سی سی یو ،ای سی یو ،دیالیز ، کاشت حلزون، دندانپزشکی و داری بخشهای پیراپزشکی ، رادیویولوژی ، سونوگرافی ، سی تی اسکن ، پاتولوژی ، آزمایشگاه، ادیومتری، آندوسکوپی ،شیمی درمانی ، داروخانه و درمانگاههای تخصصی گوش و اورژانس گوش و داخلی میباشد و همینطور دارای قسمتهای دفتر پرستاری، مددکاری، اداری، مالی، فناوری اطلاعات، پذیرش و نگهداری مدارک پزشکی میباشد.

زمان های ملاقاتی در بخش های بستری بیمارستان امیر اعلم تهران

ساعات ملاقات بيماران در بخش هاي بستري عادي هر روز ساعت 14 الي 16

ساعات ملاقات بيماران در بخش هاي ويژه بیمارستان امیراعلم ساعت14:30الي 15:30

خارج از ساعات ملاقات (در موارد اضطراري)حضور در بخش با هماهنگي واحد اطلاعات و انتظامات و در صورت صدورمجوز ورود انجام مي گيرد .

بیمه هایی که با بیمارستان امیراعلم قرارداد دارند

1. تامین اجتماعی

2. خدمات درمانی - بیمه سلامت همگانی

3. کمیته امداد

4. ارتش

5. زندانیان

6. زنجیره امید

آدرس بیمارستان امیر اعلم تهران

تهران - خیابان انقلاب، دروازه دولت، خیابان سعدی شمالی

شماره تماس های بیمارستان امیر اعلم

021-66708103(4)

021-66706106
منبع: گردآوري وب سايت بمان تا
کلمات کلیدی