وب سایت بمان تا

اطلاعات بخش كلينيك شوك درماني ارتوپدي بيمارستان آتيه تهران

مجموعه: اطلاعات متفرقه

 معرفی خدمات بخش كلينيك شوك درماني ارتوپدي بيمارستان اتیه تهران

معرفی خدمات بخش كلينيك شوك درماني ارتوپدي بيمارستان اتیه تهران

اطلاعات بخش كلينيك شوك درماني ارتوپدي بيمارستان آتيه تهران

شماره تماس كلينيك شوك درماني ارتوپدي بيمارستان آتيه تهران

کلینیک شوک درمانی ارتوپدی

در این کلینیک با استفاده از جدیدترین روش (ESWT) تعدادی از مشکلات ارتوپدی از قبیل : خارپاشنه پا ، درد ناحیه آرنج ، درد ناحیه شانه، درد ناحیه دنبالچه درمان می شود.

یکی از بهترین موارد استفاده این روش درمان جوش نخوردگی و یا دیر جوش خوردگی استخوان پس از شکستگی است. بسیاری از بیماران مبتلا به جوش نخوردگی استخوان برای دومین بار تحت عمل جراحی قرار می گیرند که نتیجه عمل در همه موارد رضایت بخش نیست.با استفاده از روش (ESWT) انتقال امواج صوتی پر فرکانس و با شدت زیاد به ناحیه جوش نخوردگی باعث تحریک و بیدار شدن بافت استخوانی شده که به نوبه خود باعث فعال شدن روند جوش خوردگی و استخوان سازی می گردد. در این روش نیاز به عمل جراحی و بیهوشی عمومی نبوده و یک عمل سرپایی است و هزینه آن نسبت به عمل جراحی پایین تر می باشد. این روش سالهاست که در اروپا انجام می شود و نتایج خوبی داشته است در کلینیک شوک درمانی ارتوپدی بیمارستان آتیه نیز نتایج آن درخشان بود و اکثر بیماران از سرانجام کار رضایت داشته اند.یکی دیگر از مشکلات ارتوپدی که به کمک این روش درمان شده و نتایج رضایت بخشی حاصل گردیده است نکروز آواسکولر سرفمور یا AVN است. با توجه به تجربه چندین ساله این مرکز در درمان AVN سر فمور با روش ESWT و نتایج خوب آن، امروزه تعداد زیادی از بیماران جهت درمان به این کلینیک معرفی می شوند.ساعات کار کلینیک:

همه روزه به جز روزهای تعطیل از ساعت 8 صبح الی 15

جهت تعیین وقت با شماره 88086092 یا 9-88086081 داخلی 2324 تماس حاصل فرمائید و یا به طور حضوری و در ساعات ذکر شده به کلینیک شوک درمانی ارتوپدی واقع در طبقه منفی 3 بیمارستان آتیه مراجعه نمائید.
آدرس بيمارستان آتيه تهران

تهران , شهرک قدس (غرب)، بلوار فرحزادی، تقاطع شهید دادمان

شماره تماس بيمارستان آتيه تهران

82721

كد پستي بيمارستان آتيه

1467773661
منبع:گردآوری وب سایت بمان تا
کلمات کلیدی