خانه / اطلاعات عمومي / اساس كار شركت تلفيق هنر

اساس كار شركت تلفيق هنر

اساسنامه شركت تلفيق هنر

سايت تلفيق هنر

اساس و خدمات تلفيق مينا و هنر

 

 

 1.  اساسنامه داخلي شركت تلفيق مينا و خاتم هوشمند

  كالاهاي شركت ما شامل صنايع دستى،حاصل دست هنرمندانى است كه نظيرشان در دنيا پيدا نميشود،مهارت هنرمندان ما در زمينه خاتم كارى،مينا كارى،مليلهدوزى،قلمكارى و ترمه،مينياتور كارى،فيروزه كوبى،قلمزنى و ساير هنرها نشان از نبوق و هوش سرشار ايشان دارد و ما مفتخريم كه نشان دهنده اين ذوق هنرى ميباشيمو ميتوانيم از طريق وب سايت رسمى خود [www.talfighehonar.com] اقدام به فروش اين كالاها نماييم،خبر خوب اين است؛خريداران اين كالاها كه از سايت ما اقدام بهخريد نمايند فرصتى دارند براى كسب درآمد بالا،بدين صورت كه ميتوانند عضو بازاريابان ما بشوند و از طريق معرفى ديگر خريداران براى خود درآمدزايى ايجاد كنند،وقتى شمابيشتر و بيشتر چه مستقيم و چه غير مستقيم به مجموعه ى خريداران ما اضافه كنيد شانس درآمدتان افزايش خواهد يافت،بازاريابى شبكه اى ما به صورت جهانى بوده وتوسط مدير عاملى اداره ميشود كه در اين زمينه داراى تجربيات زيادى از فروش،بازاريابى شبكه اى و مديريت در اين زمينه را داراست.
  با خواندن شرايط شركت ما كه در ذيل اشاره شده ميتوانيد آگاه شويد كه روشهاى ما در راستاى حفظ حقوق مصرف كنندگان و البته ايجاد درآمدزايى براى ايشان ميباشد.
  (كالاهاى صنايع دستى هنرمندان ما به خودى خود جايگاه ويژه خود را دارند،پس به ما بپيونديد و با ما رشد كنيد)

  ۱٫سن شركت كنندگان در پلن درآمدي ما بايد از ۱۸ سال به بالا باشد

  – در صورتي كه افرادي كمتر از ۱۸ سال از كالاهاي ما خريد كنند نميتوانند در سيستم بازاريابي آن شركت كنند.

  ۲٫سايت ما هيچگونه وابستگي و ارتباط اداري و تشكيلاتي با مراكز دولتي،قضايي و امنيتي ندارد.

  ۳٫شما مي بايست اطلاعات هويتي و ساير مشخصات خود را در زمان ثبت نام به طور صحيح در سايت وارد نماييد.

  – مسئوليت ثبت اطلاعات و مشخصات نادرست به عهده بازارياب خواهد بود.

  – اطلاعات مربوط به كلمه كاربري و رمز عبور خود را در اختيار ساير بازاريابان و يا ديگران قرار ندهيد.

  ۴٫در صورت بروز نارضايتي،بازاريابان و مشتريان ميتوانند نارضايتي خود را ابتدا در كميته دروني شركت و در صورت عدم حصول نتيجه،آن را در كميته ي بيروني مطرح كنند.

– قيمت هر كالا و يا هر سرويس كالا در سايت ما مبلغ ۵۰۰,۰۰۰ , ۱,۰۰۰,۰۰۰ و ۱۵۰۰,۰۰۰تومان ميباشد

به هر كالا هم مبلغ بسته بندي اضافه ميشود

 

– در صورت خريد ،شركت موظف است تا ۴۰ روز كاري بعد از تاييد خريد مشتري،كالاي مورد نظر را برايشان ارسال كند.

– هرگونه مسئوليت در خصوص ثبت درخواست خروج (انصراف از ادامه راه)،انجام سفارش،محل تحويل كالا و …
بر عهده بازارياب خواهد بود.

– تمام محصولات فقط از طريق سايت تلفيق هنر قابل فروش ميباشد و هيچ بازاريابي نميتواند خارج از اين سايت محصولي را به بازارياب ديگر بفروشد.

– تبليغات خلاف واقع درباره ي محصولات شركت ممنوع ميباشد.

– بازارياب بايد بعد از بررسي قيمت و كيفيت كالاي مصرفي و شرايط طرح در آمدي شركت،سفارش خود را انجام دهد،استراتژي خريد در مبلغ مشخص جزو تخلفات محسوبميشود.

– شركت و بازاريابانشان بايد از هرگونه ادعا و وعده هايي كه منجر به گمراهي خريداران و يا بازاريابان احتمالي گردد اجتناب كنند.

– قراردادي در سايت ميباشد كه با هر خريد بايد در سه نسخه چاپ شده و به امضاء خريدار و معرف خريدار برسد.
> يك نسخه از آن نزد خريدار باقي ميماند
> نسخه ي ديگر نزد معرف خريدار ميماند
> و نسخه ي سوم قرارداد بايد توسط معرف به دفتر مركزي ارسال شود.

– تا معرف يك نسخه از قرارداد را به دفتر مركزي يا نمايندگي هايي كه در آينده به صورت رسمي در سايت معرفي ميشوند تحويل ندهد پورسانت يا پاداش خود را نميتوانددريافت كند.

– بسيار مهم؛فرستادن يك نسخه از قرارداد به دفتر مركزي يا نمايندگاني كه در سايت به صورت رسمي اعلام ميشوند از آن جهت اهميت دارد كه؛
>1.كليه ي موارد پورسانت يا پاداش دهي و شرايط خريد در قرارداد چاپ شده است،تا اگر معرف كوتاهي كرده باشد،خود خريدار به خوبي بتواند شرايط و ضوابت شركت رادر اختيار داشته باشد تا در آينده مشكلي براي او و شركت پيش نيايد.
>2.در واقع چون شركت مسئول كليه اتفاقات از قبيل نحوه ي فروش و قسمت درآمدزايي، در روند فعاليت خود ميباشد،بايد به صورت كاملا مستقل عملكرد مجموعه رابررسي كند و مطمعن باشد هر خريدار از عملكرد شركت به طور كامل آگاهي دارد.
>3.براي داشتن بانك اطلاعاتي از كليه ي خريداران جهت برنامه هاي آينده ي شركت از جمله همايش ها و ارسال اطلاعيه ها،شركت بايد يك نسخه از قرارداد را داشتهباشد.
>4.مهمترين دليل اين است كه شركت با داشتن يك نسخه از قرارداد ميتواند مطمئن شود كساني كه در آينده شايد موفق به جذب خريداران جديد نشوند،نتوانند ادعا كنندكه شرايط به طور كامل به آنها گفته نشده.
>4.تمام بازاريابان موظفند بعد از انعقاد قرارداد بازاريابي با شركت اقدام به فعاليت نمايند.

– پاداش؛شركت براي معرف مستقيم هر “جايگاه خريد” كه بالا مجموعه ي جايگاه هاي اصلي شما قرار گيرد مبلغ۲۰,۰۰۰تومان در نظر گرفته تا معرف بتواند هزينه هاي ثبت خريد و ارسال قرارداد خريدار جديد را به سهولت انجام دهد.

– مبلغ پاداش در نظر گرفته شده براي معرفي مستقيم در جايگاهاي ويژه،به ازاي هر خريد يك و نيم ميليون توماني به ميزان ۴۰۰,۰۰۰ تومان ميباشد،(اين مبلغ فقط به فردمعرف پرداخت ميشود).

– نكته؛وقتي خريداري را در قسمت ويژه معرفي كنيد،جايگاه خريد آن به صورت قرمز رنگ نشان داده خواهد شد،قرمز بودنش از آن جهت است كه از اين جايگاه فقط به معرفمستقيمش پاداش ميرسد.
ولي در صورتي كه آن خريدار كه در قسمت ويژه شما وارد شده نفرات جديدي معرفي كند، هم براي شخص معرف و هم براي ديگر زيرمجموعه هاي مرتبط،پاداش خواهدداشت.

– عكسها و سايز كليه ي اجناس در سايت موجود ميباشد و هر خريدار با كليك بر روي عكس كالا ميتواند به مرحله ي بعدي خريد برود.

– چون كليه ي اجناس سايت ،صنايع دستي ميباشد ممكن است در بعضي مواقع طرح روي كار كالاي شما با آنچه برايتان ارسال ميشود متفاوت باشد
اين مورد از آن جهت است كه يك استاد كار صنايع دستي به مدت طولاني يك نوع طرح را خلق نميكند
البته شركت تمام تلاش خود را ميكند تا در صورت نبود هر طرحي،عكس آن را از سايت بردارد و با طرح جديد جايگزين كند
ولي چون خريد از سايت به صورت شبانه روزي و در كل كشورها انجام ميشود مسلماً در بعضي موارد همكاران ما در سايت به موقع نميتوانند كالايي كه تمام شده را ازصفحه ي سايت خارج كنند.
نكته بسيار مهم؛تمام اجناسي هم كه جايگزين ميشوند از لحاظ قيمت يكسان بوده و هيچ خريداري از اين بابت متضرر نخواهد شد.

– كليه ي اجناسي كه در سايت ارائه ميشود از لحاظ قيمت با فروشگاه هاي صنايع دستي قابل رقابت است ولي از قيمت توليدكننده بالاتر ميباشد..
– هر خريدار براي دريافت كالاي خود بابت ارسال بايد مبلغ ۲۰,۰۰۰تومان پرداخت كند.

– در زمان تحويل كالا از صحت و سلامت كالاي خريداري شده مطمئن شويد و از دريافت كالاي معيوب و يا مغاير با سفارش خودداري كنيد.

– نكته؛بازاريابان بايد بيشتر بر روي فروش كالا و مصرف محصولات تاكيد كنند تا طرح پاداشهاي شركت.

قيمت ارسالي براي ساير كشورها به روز بوده و توسط پست بين الملل محاسبه ميشود.

– بسيار مهم؛
هر خريدي كه انجام شود تا قبل از محاسبه در طرح پاداشي ميتواند لغو شود و در اين مدت پول خريدار به طور كامل مسترد ميگردد..

– كليه ي دريافت و پرداخت ها از طريق سيستم بانكي انجام ميشود.

-انتقال وجه به صورت دستي خلاف مقررات ميباشد ،همچنين از در دسترس قراردادن اطلاعات حساب خود و كارت بانكي خود به ساير بازاريابان خودداري كنيد.

براي همين مورد در هنگام خريد شما موظفيد شماره كارت و حساب خود را اعلام كنيد.

– خريداران خارج از كشور هم از طريق سيستم بانكي پرداخت و دريافت انجام ميدهند.

– درگاه هاي لازم براي سهولت در انجام اين موارد در سايت پيش بيني شده است.
(ما درگاه بين المللي هم در سايت داريم)

<~ ما آرزومنديم كه تمام شما عزيزان بتوانيد به سطح بالاي كيفي از طريق اين سايت برسيد~>

– ميزان مالياتي كه دولت محترم جمهوري اسلامي ايران براي شركت ما در نظر ميگيرد متعاقباً اعلام خواهد شد(………..)

– فعاليت شركت ما فقط اقتصادي بوده و از لحظه ي شروع كار ، هر شخص در هر جاي دنيا كه كشورش با كشور ما روابط اقتصادي دارد ميتواند از طريق سايت ما خريد انجامدهد و در طرح پاداش آن شركت كند.
(((((ديد ما در اين سايت جهانيست)))))

– شركت موظف است با ۱۸درصد از درآمد خود كه در جايگاه هاي مخصوص خود بدست ميآورد مبادرت به خريد سهام كند.

– اين سهام بايد حتي الامكان از صنايع مربوط به كار شركت باشد.

– شركت فقط حق دارد مبادرت به خريد سهام از بورسهاي داخل ايران نمايد.

– كليه ي اين سهام فقط پشتوانه مالي شركت ميباشد و تا زماني كه شركت به كار خود ادامه ميدهد موظف است به ميزان آن افزوده كند تا بتواند از اين طريق ضمانتگرفتن كالاهاي مشتري ها را فراهم كند.
در واقع ما از اين طريق ميتوانيم ضمانت كنيم كه كالاي تمام خريداران به دست آنها خواهد رسيد.

– شركت تا زماني كه به كار خود ادامه ميدهد به هيچ وجه حق فروش اين سهام را ندارد و موظف است با سود احتمالي حاصل از اين سهام هم دوباره مبادرت به خريدسهام نمايد.

– در صورتي كه به هر دليلي شركت قادر به ادامه كار نباشد،باز هم نميتواند مبادرت به فروش اين سهام كند،فقط موظف است از آن پس با سود حاصل از اين سهام برايكساني كه به هر دليلي كالايي دريافت نكردند كالاي مورد نظرشان را كه قبلا خريده اند،تهيه و تحويل دهد.

– بعد از تحويل كالا هاي همه ي آنها ميتواند در مورد سهامي كه خريده است تصميمات خود را بگيرد.

– از آنجايي كه كليه ي سهام ها از سود شركت تهيه ميشود
اين شركت ميتواند در صورتي كه ديگر به ادامه ي فعاليت خود نپردازد و كليه ي كالاهاي مشتري ها را تحويل داده باشد ،اين سهام را بفروش برساند و در مسير منافع خوداز آن سهام ها بهره برداري كند.

(((ما اميدواريم بتوانيم براي سالهاي طولاني در خدمت مجموعه باشيم)))

اگر ميزان سهام خريداري شده تا آن زمان مبلغي باشد كه بتوان از طريق آن يك مجموعه سالن تاتر ساخت،شركت با افتخار مبادرت به ساخت آن ميكند بدون اينكه از آن انتظار درآمد داشته باشد.

 

 

 

منبع: گرد آوري وب سايت بمانتا

همچنین ببینید

خريد و فروش سهام و بورس چگونه است؟

آموزش سهام و بورس از صفر تا صد بصورت رايگان

اموزش سهام بورس و فرابورس   بورس چیست؟ واژه بورس در زبان فرانسوی به معنی …

یک دیدگاه

 1. با سلام ، بسیار ممنون از مطالب مفیدتون . خدارا شکر که مجددا سایت شرکت هرمی تلفیق هنر توسط مقام قضایی مسدود شده و امیدوارم هرچه زودتر با مدیران و لیدرهای اصلی این شرکت کلاهبردار برخورد لازم انجام شود . هرچند از طرفی هم مدیرای شرکت کارشون را خوب بلدن و حتما تلاش میکنن با رشوه و خریدن آدمای ارزون !! به فعالیت غیرقانونیشون ادامه بدن . به نظر من به عنوان یک تولید کننده صنایع دستی در رشته میناکاری آن هم در شهر جهانی صنایع دستی اصفهان ، خیانت اصلی را مدیران و مسئولینی انجام دادن که اجازه فعالیت این شرکت را در اصفهان دادن و جلوی اونها را نگرفتن . من خودم به همراه تعدادی از پیشکسوتان و هنرمندان درجه اول مینا در جلسه ای در حضور معاون صنایع دستی اداره میراث فرهنگی مشکل فعالیت این شرکت و آسیب هاشو مطرح کردیم اما متاسفانه شاهد بودیم معاون صنایع دستی استان بجای حمایت از هنرمندان و تولید کنندگان از فعالیت غیر قانونی این شرکت حمایت کرد و اجازه کتبی کردن شکایت ما از تلفیق هنر را ندادن . همه تو اصفهان میدونن که اداره صنایع دستی حامی اصلی این شرکت هرمی بوده و حتی با کارشناس خودشون که فعالیت این شرکت را نقد کرد و برعلیه فعالیت تلفیق هنر مطلب نوشت، برخورد کردن و مجبورش کردن از اداره مرخصی بگیره و بره بیرون !!! خدا هیچ ظلمی را پایدار نمیزاره …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


CAPTCHA Image
Reload Image