خانه / اطلاعات عمومي / تلفيق مينا و خاتم هوشمند

تلفيق مينا و خاتم هوشمند

سايت تلفيق هنر

درباره بازاريابي شركت تلفيق هنر

درباره بازاريابي شركت تلفيق هنر

پيرو فرامايشات مقام معظم رهبرى در زمينه توليد بيشتر صنايع دستى و همينطور اهميت صنايع دستى در رشد و پيشرفت كشورمان،اينجانب سيد مرتضى مرتضوى مدير عامل شركت تلفيق مينا و خاتم هوشمند اقدام به ثبت شركت با شماره ۴۹۸۶۳۴ در زمينه بازاريابى شبكه اى غير هرمى نمودم.
به طور قطع ميدانم با اين كار ميشود توليد صنايع دستى را به بيش از هزار برابر توليد فعلى رسانيد و همينطور صادرات آن را به چندين برابر در طول سال افزايش داد.
چراكه اگر توليد كننده و مصرف كننده،هر دو بتوانند از اين بازار بزرگ و كمتر ديده شده ى ايران بهره بردارى كنند،هر دو براى منافع خودشان هم كه شده در راه پيشرفت آن قدم برميدارند و با اين كار گردش مالى زيادى را در كشور بوجود خواهند آورد،از طرفى؛بخاطر اينكه صنايع دستى ما در دنيا بى نظير است براحتى از طريق بازاريابى شبكه اى ميتواند به ديگر كشورها ورود كند و از اين طريق شاهد ارز آورى زيادى براى كشورمان خواهيم بود.
لذا از تمام هموطنان گرامى دعوت ميشود با خواندن شرايط شركت و با رويت كالاهاى شركت و حصول اطمينان از طرح درآمدى شركت اقدام به خريد از سايت ما نماييد و خود را براى داشتن درآمد بيشتر به هر طريق و با كمال صداقت كه به نفع كشور باشد به خريداران خارجى وصل نماييد،تا از اين روش بتوانيد براى كشورمان ارز آورى هم داشته باشيد.
آرزوى من پيشرفت و اعتلاى بيش از پيش مردم و كشور عزيزم ايران است.
پايدار باشيد

سيد مرتضي مرتضوى

 

قوانین و مقررات شركت تلفيق مينا و خاتم هوشمند

بازارياب و يا خريدار محترم
لطفا موارد زير را جهت استفاده بهينه از خدمات شركت تلفيق مينا و خاتم هوشمند،به دقت ملاحظه بفرماييد.

۱- ورود كاربران به وب سايت تلفيق هنر در هر زمانى ،به معني پذيرفتن كامل كليه شرايط و قوانين شركت تلفيق مينا و خاتم هوشمند از سوى كاربر ميباشد.

– لازم به ذكر است شرايط و قوانين مندرج،جايگزين كليه توافقات قبلى محسوب ميشود.

۲- توجه داشته باشيد كليه اصول و رويه هاى سايت تلفيق هنر منطبق با قانون تجارت الكترونيك و قانون حمايت از مصرف كننده جمهورى اسلامى ايران است و متعاقبا كاربر نيز موظف به رعايت قوانين فوق و قوانين مربوط به كاربران است.

۳- در صورتى كه در قوانين مندرج،رويه ها و خدمات شركت تلفيق مينا و خاتم هوشمند تغييراتى در آينده ايجاد شود،در همين صفحه منتشر و به روز رسانى ميشود،البته تغييرات اساسى و بنيادى به صورت اجماع صورت ميگيرد.

– قيمتهاى كالاها ميتواند تغيير داشته باشد و در صورت تغيير كل مجموعه موظف به رعايت قيمتهاي جديد ميباشند،و نميتوانند نسبت به آن اعتراض كنند.

۴-تعريف خريدار و بازارياب؛
– مشترى يا خريدار؛به شخصى گفته ميشود كه با اطلاعات كاربرى خود كه در فرم ثبت نام درج كرده است،به ثبت سفارش از هر كالايى كه در سايت تلفيق هنر گذاشته شده اقدام كند.
-بازارياب؛ (كاربرى كه مايل به استفاده از طرح درآمدزايى شركت تلفيق مينا و خاتم هوشمند است) به شخصي گفته ميشود كه بعد خريد از سايت تلفيق هنر با معرفي يكى از كاربران گذشته كه قبلا بازارياب ما شده است اقدام به فعاليت در طرح درآمدزايى شركت ميكند.

۵ – ارتباط اينترنتي؛
-بعد از اينكه خريد شما انجام شد ميتوانيد در سايت تلفيق هنر ميز كار خود را داشته باشيد و به جمع بازاريابان شركت تلفيق مينا و خاتم هوشمند بپيونديد.
– براي اطلاع رساني رويدادها و يا خدمات شركت تلفيق مينا و خاتم هوشمند در قسمت (پيام ها)براي كاربران پيام ارسال ميشود.

۶ – ايميلهايى كه شما ميتوانيد از طريق آن با شركت تلفيق مينا و خاتم هوشمند ارتباط برقرار كنيد؛

info@tafighehonar.com
talfighehonar@gmail.com

۷ – رعايت حريم شخصى؛
شركت تلفيق مينا و خاتم هوشمند به اطلاعات خصوصى اشخاصى كه از سايت تلفيق هنر استفاده مى كنند،احترام گذاشته و از آن محافظت ميكند.

۸ – تمام مطالب در دسترس،از طريق هر يك از خدمات شركت تلفيق مينا و خاتم هوشمند،مانند؛لوگو،علائم تجاري،متن،توضيحات،گرافيك،آرم،داده ها و كليه محتواى توليد شده توسط سايت تلفيق هنر،جرئي از اموال شركت محسوب ميشود و حق استفاده و نشر تمامى مطالب موجود،در دسترس انحصار شركت تلفيق مينا و خاتم هوشمند ميباشد و هر گونه استفاده بدون كسب مجوز كتبي از شركت تلفيق مينا و خاتم هوشمند،حق پيگرد قانوني را براى شركت تلفيق مينا و خاتم هوشمند محفوظ ميدارد.

۹ – شركت تلفيق مينا و خاتم هوشمند در تمام طول هر شبانه روز خدمات خود را از طريق سايت تلفيق هنر ارائه ميكند،ولي پاسخگويى به مشتريان از طريق ايميل يا تلفن يا مراجعه حضورى از ساعت ۱۰:۰۰ به وقت تهران تا ساعت ۲۰:۰۰ به وقت تهران ميباشد.

۱۰ –  حق قطع فروش كليه كالاهاي ارائه شده و يا بخشى از آن،به هر دليلى از جمله توليد نشدن مجدد كالاها،براى شركت تلفيق مينا و خاتم هوشمند محفوظ است.

 

نحوه تماس با مسئوليت شركت تلفيق هنر

تلفن تماس :۰۲۱ – ۸۸۱۷۸۵۰۹

ايميل :
talfighehonar@gmail.com
Info@talfighehonar.com

 

آدرس دفتر شركت تلفيق هنر

آدرس : تهران – خيابان سهروردي شمالي ،خيابان شهيد قندي کوچه نهم ، ساختمان رستا ، پلاک ۱ ، واحد ۱۱ ، زنگ ۱۱

اساسنامه داخلی شركت تلفيق هنر

 1.  اساسنامه داخلي شركت تلفيق مينا و خاتم هوشمند

  كالاهاي شركت ما شامل صنايع دستى،حاصل دست هنرمندانى است كه نظيرشان در دنيا پيدا نميشود،مهارت هنرمندان ما در زمينه خاتم كارى،مينا كارى،مليلهدوزى،قلمكارى و ترمه،مينياتور كارى،فيروزه كوبى،قلمزنى و ساير هنرها نشان از نبوق و هوش سرشار ايشان دارد و ما مفتخريم كه نشان دهنده اين ذوق هنرى ميباشيمو ميتوانيم از طريق وب سايت رسمى خود [www.talfighehonar.com] اقدام به فروش اين كالاها نماييم،خبر خوب اين است؛خريداران اين كالاها كه از سايت ما اقدام بهخريد نمايند فرصتى دارند براى كسب درآمد بالا،بدين صورت كه ميتوانند عضو بازاريابان ما بشوند و از طريق معرفى ديگر خريداران براى خود درآمدزايى ايجاد كنند،وقتى شمابيشتر و بيشتر چه مستقيم و چه غير مستقيم به مجموعه ى خريداران ما اضافه كنيد شانس درآمدتان افزايش خواهد يافت،بازاريابى شبكه اى ما به صورت جهانى بوده وتوسط مدير عاملى اداره ميشود كه در اين زمينه داراى تجربيات زيادى از فروش،بازاريابى شبكه اى و مديريت در اين زمينه را داراست.
  با خواندن شرايط شركت ما كه در ذيل اشاره شده ميتوانيد آگاه شويد كه روشهاى ما در راستاى حفظ حقوق مصرف كنندگان و البته ايجاد درآمدزايى براى ايشان ميباشد.
  (كالاهاى صنايع دستى هنرمندان ما به خودى خود جايگاه ويژه خود را دارند،پس به ما بپيونديد و با ما رشد كنيد)

  ۱٫سن شركت كنندگان در پلن درآمدي ما بايد از ۱۸ سال به بالا باشد

  – در صورتي كه افرادي كمتر از ۱۸ سال از كالاهاي ما خريد كنند نميتوانند در سيستم بازاريابي آن شركت كنند.

  ۲٫سايت ما هيچگونه وابستگي و ارتباط اداري و تشكيلاتي با مراكز دولتي،قضايي و امنيتي ندارد.

  ۳٫شما مي بايست اطلاعات هويتي و ساير مشخصات خود را در زمان ثبت نام به طور صحيح در سايت وارد نماييد.

  – مسئوليت ثبت اطلاعات و مشخصات نادرست به عهده بازارياب خواهد بود.

  – اطلاعات مربوط به كلمه كاربري و رمز عبور خود را در اختيار ساير بازاريابان و يا ديگران قرار ندهيد.

  ۴٫در صورت بروز نارضايتي،بازاريابان و مشتريان ميتوانند نارضايتي خود را ابتدا در كميته دروني شركت و در صورت عدم حصول نتيجه،آن را در كميته ي بيروني مطرح كنند.

– قيمت هر كالا و يا هر سرويس كالا در سايت ما مبلغ ۱,۵۰۰,۰۰۰تومان و ۵۰۰,۰۰۰تومان ميباشد

به هر کالا هم مبلغ بسته بندي اضافه ميشود

 

– در صورت خريد ،ما موظفيم تا بيست روز بعد از تاييد خريد مشتري،كالاي مورد نظر را برايشان ارسال كنيم.

– هرگونه مسئوليت در خصوص ثبت درخواست خروج (انصراف از ادامه راه)،انجام سفارش،محل تحويل كالا و …
بر عهده بازارياب خواهد بود.

– تمام محصولات فقط از طريق سايت تلفيق هنر قابل فروش ميباشد و هيچ بازاريابي نميتواند خارج از اين سايت محصولي را به بازارياب ديگر بفروشد.

– تبليغات خلاف واقع درباره ي محصولات شركت ممنوع ميباشد.

– بازارياب بايد بعد از بررسي قيمت و كيفيت كالاي مصرفي و شرايط طرح در آمدي شركت،سفارش خود را انجام دهد،استراتژي خريد در مبلغ مشخص جزو تخلفات محسوبميشود.

– شركت و بازاريابانشان بايد از هرگونه ادعا و وعده هايي كه منجر به گمراهي خريداران و يا بازاريابان احتمالي گردد اجتناب كنند.

– قراردادي در سايت ميباشد كه با هر خريد بايد در سه نسخه چاپ شده و به امضاء خريدار و معرف خريدار برسد.
> يك نسخه از آن نزد خريدار باقي ميماند
> نسخه ي ديگر نزد معرف خريدار ميماند
> و نسخه ي سوم قرارداد بايد توسط معرف به دفتر مركزي ارسال شود.

– تا معرف يك نسخه از قرارداد را به دفتر مركزي يا نمايندگي هايي كه در آينده به صورت رسمي در سايت معرفي ميشوند تحويل ندهد پورسانت يا پاداش خود را نميتوانددريافت كند.

– بسيار مهم؛فرستادن يك نسخه از قرارداد به دفتر مركزي يا نمايندگاني كه در سايت به صورت رسمي اعلام ميشوند از آن جهت اهميت دارد كه؛
>1.كليه ي موارد پورسانت يا پاداش دهي و شرايط خريد در قرارداد چاپ شده است،تا اگر معرف كوتاهي كرده باشد،خود خريدار به خوبي بتواند شرايط و ضوابت شركت رادر اختيار داشته باشد تا در آينده مشكلي براي او و شركت پيش نيايد.
>2.در واقع چون شركت مسئول كليه اتفاقات از قبيل نحوه ي فروش و قسمت درآمدزايي، در روند فعاليت خود ميباشد،بايد به صورت كاملا مستقل عملكرد مجموعه رابررسي كند و مطمعن باشد هر خريدار از عملكرد شركت به طور كامل آگاهي دارد.
>3.براي داشتن بانك اطلاعاتي از كليه ي خريداران جهت برنامه هاي آينده ي شركت از جمله همايش ها و ارسال اطلاعيه ها،شركت بايد يك نسخه از قرارداد را داشتهباشد.
>4.مهمترين دليل اين است كه شركت با داشتن يك نسخه از قرارداد ميتواند مطمئن شود كساني كه در آينده شايد موفق به جذب خريداران جديد نشوند،نتوانند ادعا كنندكه شرايط به طور كامل به آنها گفته نشده.
>4.تمام بازاريابان موظفند بعد از انعقاد قرارداد بازاريابي با شركت اقدام به فعاليت نمايند.

– پاداش؛شركت براي معرف مستقيم هر “جايگاه خريد” كه بالا مجموعه ي جايگاه هاي اصلي شما قرار گيرد مبلغ۲۰,۰۰۰تومان در نظر گرفته تا معرف بتواند هزينه هاي ثبتخريد و ارسال قرارداد خريدار جديد را به سهولت انجام دهد.

– مبلغ پاداش در نظر گرفته شده براي معرفي مستقيم در جايگاهاي ويژه،به ازاي هر خريد يك و نيم ميليون توماني به ميزان ۴۰۰,۰۰۰ تومان ميباشد،(اين مبلغ فقط به فردمعرف پرداخت ميشود).

– نكته؛وقتي خريداري را در قسمت ويژه معرفي كنيد،جايگاه خريد آن به صورت قرمز رنگ نشان داده خواهد شد،قرمز بودنش از آن جهت است كه از اين جايگاه فقط به معرفمستقيمش پاداش ميرسد.
ولي در صورتي كه آن خريدار كه در قسمت ويژه شما وارد شده نفرات جديدي معرفي كند، هم براي شخص معرف و هم براي ديگر زيرمجموعه هاي مرتبط،پاداش خواهدداشت.

– عكسها و سايز كليه ي اجناس در سايت موجود ميباشد و هر خريدار با كليك بر روي عكس كالا ميتواند به مرحله ي بعدي خريد برود.

– چون كليه ي اجناس سايت ،صنايع دستي ميباشد ممكن است در بعضي مواقع طرح روي كار كالاي شما با آنچه برايتان ارسال ميشود متفاوت باشد
اين مورد از آن جهت است كه يك استاد كار صنايع دستي به مدت طولاني يك نوع طرح را خلق نميكند
البته شركت تمام تلاش خود را ميكند تا در صورت نبود هر طرحي،عكس آن را از سايت بردارد و با طرح جديد جايگزين كند
ولي چون خريد از سايت به صورت شبانه روزي و در كل كشورها انجام ميشود مسلماً در بعضي موارد همكاران ما در سايت به موقع نميتوانند كالايي كه تمام شده را ازصفحه ي سايت خارج كنند.
نكته بسيار مهم؛تمام اجناسي هم كه جايگزين ميشوند از لحاظ قيمت يكسان بوده و هيچ خريداري از اين بابت متضرر نخواهد شد.

– كليه ي اجناسي كه در سايت ارائه ميشود از لحاظ قيمت با فروشگاه هاي صنايع دستي قابل رقابت است ولي از قيمت توليدكننده بالاتر ميباشد..
– هر خريدار براي دريافت كالاي خود بابت ارسال بايد مبلغ ۲۰,۰۰۰تومان پرداخت كند.

– در زمان تحويل كالا از صحت و سلامت كالاي خريداري شده مطمئن شويد و از دريافت كالاي معيوب و يا مغاير با سفارش خودداري كنيد.

– نكته؛بازاريابان بايد بيشتر بر روي فروش كالا و مصرف محصولات تاكيد كنند تا طرح پاداشهاي شركت.

قيمت ارسالي براي ساير كشورها به روز بوده و توسط پست بين الملل محاسبه ميشود.

– بسيار مهم؛
هر خريدي كه انجام شود تا ساعت ۲۴ همان شب ميتواند لغو شود و در اين مدت پول خريدار به طور كامل مسترد ميگردد..

– كليه ي دريافت و پرداخت ها از طريق سيستم بانكي انجام ميشود.

-انتقال وجه به صورت دستي خلاف مقررات ميباشد ،همچنين از در دسترس قراردادن اطلاعات حساب خود و كارت بانكي خود به ساير بازاريابان خودداري كنيد.

براي همين مورد در هنگام خريد شما موظفيد شماره كارت و حساب خود را اعلام كنيد.

– خريداران خارج از كشور هم از طريق سيستم بانكي پرداخت و دريافت انجام ميدهند.

– درگاه هاي لازم براي سهولت در انجام اين موارد در سايت پيش بيني شده است.
(ما درگاه بين المللي هم در سايت داريم)

<~ ما آرزومنديم كه تمام شما عزيزان بتوانيد به سطح بالاي کيفي از طريق اين سايت برسيد~>

– ميزان مالياتي كه دولت محترم جمهوري اسلامي ايران براي شركت ما در نظر ميگيرد متعاقباً اعلام خواهد شد(………..)

– فعاليت شركت ما فقط اقتصادي بوده و از لحظه ي شروع كار ، هر شخص در هر جاي دنيا كه كشورش با كشور ما روابط اقتصادي دارد ميتواند از طريق سايت ما خريد انجامدهد و در طرح پاداش آن شركت كند.
(((((ديد ما در اين سايت جهانيست)))))

– شركت موظف است با ۱۸درصد از درآمد خود كه در جايگاه هاي مخصوص خود بدست ميآورد مبادرت به خريد سهام كند.

– اين سهام بايد حتي الامكان از صنايع مربوط به كار شركت باشد.

– شركت فقط حق دارد مبادرت به خريد سهام از بورسهاي داخل ايران نمايد.

– كليه ي اين سهام فقط پشتوانه مالي شركت ميباشد و تا زماني كه شركت به كار خود ادامه ميدهد موظف است به ميزان آن افزوده كند تا بتواند از اين طريق ضمانتگرفتن كالاهاي مشتري ها را فراهم كند.
در واقع ما از اين طريق ميتوانيم ضمانت كنيم كه كالاي تمام خريداران به دست آنها خواهد رسيد.

– شركت تا زماني كه به كار خود ادامه ميدهد به هيچ وجه حق فروش اين سهام را ندارد و موظف است با سود احتمالي حاصل از اين سهام هم دوباره مبادرت به خريدسهام نمايد.

– در صورتي كه به هر دليلي شركت قادر به ادامه كار نباشد،باز هم نميتواند مبادرت به فروش اين سهام كند،فقط موظف است از آن پس با سود حاصل از اين سهام برايكساني كه به هر دليلي كالايي دريافت نكردند كالاي مورد نظرشان را كه قبلا خريده اند،تهيه و تحويل دهد.

– بعد از تحويل كالا هاي همه ي آنها ميتواند در مورد سهامي كه خريده است تصميمات خود را بگيرد.

– از آنجايي كه كليه ي سهام ها از سود شركت تهيه ميشود
اين شركت ميتواند در صورتي كه ديگر به ادامه ي فعاليت خود نپردازد و كليه ي كالاهاي مشتري ها را تحويل داده باشد ،اين سهام را بفروش برساند و در مسير منافع خوداز آن سهام ها بهره برداري كند.

(((ما اميدواريم بتوانيم براي سالهاي طولاني در خدمت مجموعه باشيم)))

اگر ميزان سهام خريداري شده تا آن زمان مبلغي باشد كه بتوان از طريق آن يك مجموعه سالن تاتر ساخت،شركت با افتخار مبادرت به ساخت آن ميكند بدون اينكه از آنانتظار درآمد داشته باشد.

 

پیام شرکت تلفيق هنر

فعالیت شرکت تلفیق مینا و خاتم هوشمند بصورت یک شخص حقوقی مستقل میباشد و هیچگونه وابستگی به ارگان ها و نهادهای دولتی و غیر دولتی ، قضایی و نظامی برای شرکت وجود ندارد.

اهداف شرکت

ایجاد اشتغال مستقل برای بازاریابان افزایش میزان صادرات و فروش صنایع دستی کشورافزایش تولید صنایع دستی و آشنایی خانواده های بیشتر در سراسر دنیا با صنایع دستی و بومی ایرانحمایت از تولیدکنندگان صنایع دستی که طرف قرارداد میباشد.

 

 

منبع: برگرفته از وب سايت تلفيق هنر

همچنین ببینید

خريد و فروش سهام و بورس چگونه است؟

آموزش سهام و بورس از صفر تا صد بصورت رايگان

اموزش سهام بورس و فرابورس   بورس چیست؟ واژه بورس در زبان فرانسوی به معنی …

11 دیدگاه

 1. سلام پس از خرید محصول در صورت نارضایتی میشه کالای خریداری شده را به شرکت عودت داد؟

  • سلام يلدا خانم.
   پولي كه واريز بشه به سختي ميشه عودت داده بشه.
   دوم اين شرايط را شامل نميشود.

   • سلام
    من تقريبا ١ ماه هست كه خريد كردم ن جنسي دستم رسيده و اينكه سايت را بسته اند و همه حرفايي كه در مورد درامد زايي زدند دروغ بوده ايا كسي ميدونه چجوري پولمون را ميتونيم استرداد كنيم

  • من خریدی که زدم اصلا راضی نیستم میخام برگشت بزنم خییییلی اشتباه کردم اصلا وارد این کار شدم

 2. سلام سه عدد کالا به قیمت کل سه میلیون و سیصد به مدت چهل روز هست که از شما خریداری کردم اما متاسفانه هنوز به دستم نرسیده ممنون میشم بگید باید چطور پیگیر شم؟

 3. سلام فقط میتونم بگم کلاه بردارن و کارشون هم از نظر شرعی هم وجدانی حرااااااامه

 4. من موندم چرا هیچ حساب کتابی نداره فعالیت این شرکت اگه مشکلدار بوده چرا اصلا اجازه فعالیت دادن بهش.یعنی فقط مردم رو بدبخت میکنن

 5. جواد همتی

  من ۱ ماه پیش خرید زدم. کالا دستم نرسیده. دیروز یکی گفت اگه زیر این صفحه نظر مثبت واسه شرکت بنویسم ۵۰ تومن پول میدن راسته؟

 6. ابراهیم

  این یه شرکت کلاهبرداریه که من ثبت نام کردم
  لعنت بر تمامي دست اندركاران راه اندازي اين شركت
  و بقیه سر شاخه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


CAPTCHA Image
Reload Image