خانه / اطلاعات عمومي / دريافت رايگان اينترنت نامحدود همراه اول

دريافت رايگان اينترنت نامحدود همراه اول

 

مجموعه: اطلاعات متفرقه

 خدمات اينترنت رايگان  به دارندگان سيم كارت هاي اعتباري و دائمي همراه اول

خدمات اينترنت رايگان به دارندگان سيم كارت هاي اعتباري و دائمي همراه اول

دريافت رايگان اينترنت نامحدود همراه اول|سايت همراه اول

اطلاعات در رابطه با دريافت اينرنت رايگان همراه اول به مشتركين همراه اول

به پاس استقبال مشترکین از طرح اینترنت نامحدود رایگان ۳ بامداد تا ۷ صبح، این طرح تا اطلاع ثانوی تمدید می شود. مشترکین همراه اول می توانند با خرید هر یک از بسته های اینترنت همراه اول، از ساعت ۳ تا ۷ صبح از ترافیک رایگان اینترنت به صورت نامحدود بهره‎مند شوند.

* کلیه مشترکین اعتباری و دائمی که بسته اینترنت فعال دارند می توانند از این طرح استفاده کنند و این هدیه شامل مشترکینی که از اینترنت با تعرفه آزاد استفاده می کنند، نمی شود.

* درصورتی که بسته مشترک قبل از ساعت ۳ صبح یا بین بازه ۳ تا ۷ صبح به اتمام برسد و مشترک بسته رزروی نداشته باشد، ترافیک اینترنت وی با تعرفه آزاد محاسبه خواهد شد.

* مشترکینی که دارای بسته های اینترنتی شبانه محدود و نامحدود ۲ تا ۷ صبح هستند، در ساعات ۳ تا ۷ صبح می‌توانند از ترافیک رایگان استفاده نمایند.

* این طرح شامل ترافیک اینترنت بین الملل و همچنین سایت های داخلی و شامل تمام بسته های یک روزه، یک هفته، یک ماهه، ۳ ماهه، ۶ ماهه، یکساله، بسته های ویژه مشترکین جدید و سایر بسته های اینترنت مانند بسته-های اینترنت همراهی و بسته های هدیه طرح تعویض سیم به یوسیم (۱۵ و ۲۰گیگابایت) می شود.

* مشترکین از هریک از درگاه های فعالسازی مانند *۱#، *۱۰#، *۱۰۰#، *۱۰۰۰#، پیامک ۸۰۸۰، پیامک ۱۰، وب سایت و اپلیکیشن «همراه من» و IVR اقدام به خرید بسته کنند، مشمول این طرح می شوند.

* طرح به صورت خودکار برای کلیه مشترکینی که بسته دیتا دارند فعال شده و نیازی به شماره گیری کد خاصی برای فعالسازی طرح نیست.

منبع:https://www.mci.ir/free-internet

همچنین ببینید

پایان سود روزشمار در ایران؛ آیا سپرده‌گذاران ضرر می‌کنند؟

کدام بانک بیشترین سود روزشمار بانکی را پرداخت می کند

کدام بانک یا مؤسسه برای سپرده‌گذاری امن‌تر است؟ بيشتري سود بانكي در حال حاضر سود …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


CAPTCHA Image
Reload Image