خانه / اطلاعات عمومي / قوانين و مقررات كار در شركت تلفيق هنر

قوانين و مقررات كار در شركت تلفيق هنر

قوانيين و مقررات فعاليت در شركت بازاريابي تلفيق هنر تهران

سايت تلفيق هنر

شركت تلفيق هنر

 

قوانین و مقررات

 1. بازارياب و يا خريدار محترم
  لطفا موارد زير را جهت استفاده بهينه از خدمات شركت تلفيق مينا و خاتم هوشمند،به دقت ملاحظه بفرماييد.۱- ورود كاربران به وب سايت تلفيق هنر در هر زمانى ،به معني پذيرفتن كامل كليه شرايط و قوانين شركت تلفيق مينا و خاتم هوشمند از سوى كاربر ميباشد.

  – لازم به ذكر است شرايط و قوانين مندرج،جايگزين كليه توافقات قبلى محسوب ميشود.

  ۲- توجه داشته باشيد كليه اصول و رويه هاى سايت تلفيق هنر منطبق با قانون تجارت الكترونيك و قانون حمايت از مصرف كننده جمهورى اسلامى ايران است و متعاقبا كاربر نيز موظف به رعايت قوانين فوق و قوانين مربوط به كاربران است.

  ۳- در صورتى كه در قوانين مندرج،رويه ها و خدمات شركت تلفيق مينا و خاتم هوشمند تغييراتى در آينده ايجاد شود،در همين صفحه منتشر و به روز رسانى ميشود،البته تغييرات اساسى و بنيادى به صورت اجماع صورت ميگيرد.

  – قيمتهاى كالاها ميتواند تغيير داشته باشد و در صورت تغيير كل مجموعه موظف به رعايت قيمتهاي جديد ميباشند،و نميتوانند نسبت به آن اعتراض كنند.

  ۴-تعريف خريدار و بازارياب؛
  – مشترى يا خريدار؛به شخصى گفته ميشود كه با اطلاعات كاربرى خود كه در فرم ثبت نام درج كرده است،به ثبت سفارش از هر كالايى كه در سايت تلفيق هنر گذاشته شده اقدام كند.
  -بازارياب؛ (كاربرى كه مايل به استفاده از طرح درآمدزايى شركت تلفيق مينا و خاتم هوشمند است) به شخصي گفته ميشود كه بعد خريد از سايت تلفيق هنر با معرفي يكى از كاربران گذشته كه قبلا بازارياب ما شده است اقدام به فعاليت در طرح درآمدزايى شركت ميكند.

  ۵ – ارتباط اينترنتي؛
  -بعد از اينكه خريد شما انجام شد ميتوانيد در سايت تلفيق هنر ميز كار خود را داشته باشيد و به جمع بازاريابان شركت تلفيق مينا و خاتم هوشمند بپيونديد.
  – براي اطلاع رساني رويدادها و يا خدمات شركت تلفيق مينا و خاتم هوشمند در قسمت (پيام ها)براي كاربران پيام ارسال ميشود.

  ۶ – ايميلهايى كه شما ميتوانيد از طريق آن با شركت تلفيق مينا و خاتم هوشمند ارتباط برقرار كنيد؛

  info@tafighehonar.com

  ۷ – رعايت حريم شخصى؛
  شركت تلفيق مينا و خاتم هوشمند به اطلاعات خصوصى اشخاصى كه از سايت تلفيق هنر استفاده مى كنند،احترام گذاشته و از آن محافظت ميكند.

  ۸ – تمام مطالب در دسترس،از طريق هر يك از خدمات شركت تلفيق مينا و خاتم هوشمند،مانند؛لوگو،علائم تجاري،متن،توضيحات،گرافيك،آرم،داده ها و كليه محتواى توليد شده توسط سايت تلفيق هنر،جرئي از اموال شركت محسوب ميشود و حق استفاده و نشر تمامى مطالب موجود،در دسترس انحصار شركت تلفيق مينا و خاتم هوشمند ميباشد و هر گونه استفاده بدون كسب مجوز كتبي از شركت تلفيق مينا و خاتم هوشمند،حق پيگرد قانوني را براى شركت تلفيق مينا و خاتم هوشمند محفوظ ميدارد.

  ۹ – شركت تلفيق مينا و خاتم هوشمند در تمام طول هر شبانه روز خدمات خود را از طريق سايت تلفيق هنر ارائه ميكند،ولي پاسخگويى به مشتريان از طريق ايميل يا تلفن يا مراجعه حضورى از ساعت ۰۹:۰۰ به وقت تهران تا ساعت ۱۷:۰۰ به وقت تهران ميباشد.

  ۱۰ –  حق قطع فروش كليه كالاهاي ارائه شده و يا بخشى از آن،به هر دليلى از جمله توليد نشدن مجدد كالاها،براى شركت تلفيق مينا و خاتم هوشمند محفوظ است.

 

 

 

 

منبع: گردآوري وب سايت بمان تا

همچنین ببینید

خريد و فروش سهام و بورس چگونه است؟

آموزش سهام و بورس از صفر تا صد بصورت رايگان

اموزش سهام بورس و فرابورس   بورس چیست؟ واژه بورس در زبان فرانسوی به معنی …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


CAPTCHA Image
Reload Image