خانه / بيمارستان ميلاد / واحد راديولوژي بيمارستان ميلاد تهران

واحد راديولوژي بيمارستان ميلاد تهران

بیمارستان ميلاد

راديولوژي بيمارستان ميلاد تهران

در بيمارستان ميلاد دو نوع راديوگرافي انجام ميشود.

  • راديوگرافي ساده
  • راديوگرافي رنگي

در انجام راديوگرافي ساده تمامي كيس ها نياز به آمادگي خاصي ندارند به جز كيس هاي راديوگرافي از ناحيه كمر و خوابيده شكم (راديوگرافي KUB) نياز به ناشتايي حداقل ۸ ساعت و مصرف روغن كرچك ميباشد تا شكم كاملا تخليه شده و خالي از گاز باشد.

انجام راديوگرافي ساده از تمامي اجزاي بدن مثل سن استخواني ، شكستگي ، انحراف زانوها ، در رفتگي و … در بيمارستان ميلاد انجام ميشود.

لازم به ذكر است انجام راديولوژي الايمنت به دليل زمان بر بودن كار بيمار

اگر بيماري نياز به گزارش عكس هاي راديولوژي ساده و يا رنگي باشد مدت زمان جوابدهي دو روز كاري ميباشد.

براي انجام راديولوژي رنگي در بيمارستان ميلاد بيمار ابتدا بايد نوبت گرفته و در برگه نوبت دهي آن آمادگي بيمار در آن ذكر شده است و مواردي مثل انجام راديوگرافي IVP بيمار علاوه بر رعايت نكاتي مثل ناشتايي و مصرف روغن كرچك حداكثر دو روز قبل از انجام IVP بايد آزمايش كراتين انجام دهد و در روز انجام بايد به همراه داشته باشد.

براي انجام راديوگرافي رنگي در بيمارستان ميلاد بيمار قاعدا حداقل ۶ ساعت بايد ناشتا باشد و براي پذيرش نيز بايد كپي از نسخه درخواست پزشك و صفحه اول اعتبار دفترچه گرفته شود و به واحد پذيرش تحويل نمايد و لوازمي كه در برگه نوبت دهي ذكر شده است را براي انجام آزمون راديولوژي از تجهيزات پزشكي بيمارستان ميلاد و يا حتي ميتواند خارج از بيمارستان تهيه نمايد.

انجام خدمات راديولوژي ساده و رنگي در بيمارستان ميلاد به بيمه شدگان تامين اجتماعي بصورت رايگان بوده و ديگر بيمه شدگان بصورت آزاد پذيرش ميشوند.

شماره تماس واحد پذيرش راديولوژي بيمارستان ميلاد ۸۲۰۳۲۲۷۶ بوده و هرگونه سوال در رابطه با آمادگي خاص راديولوژي و نحوه انجام آن ميتوانيد با شماره تماس هاي ۸۲۰۳۲۲۷۶ يا ۸۲۰۳۲۲۸۱ تماس حاصل نمائيد.

جهت نحوه نوبت گرفتن و يا آيا اين نوع راديولوژي در بيمارستان ميلاد وجود داشته و انجام ميشود  ميتوانيد قبل از مراجعه  با شماره تماس ۸۲۰۳۲۲۷۱ تماس حاصل نمائيد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


CAPTCHA Image
Reload Image