خانه / دانستنی های جنسی / چه چیزهایی به بهبودی زندگی جنسی شما کمک می کند؟

چه چیزهایی به بهبودی زندگی جنسی شما کمک می کند؟

مجموعه: دانستنیهای جنسی

بهبودي لذت جنسي زناشويي

رعايت مواردي براي بهبودي لذت جنسي زناشويي

چه چیزهایی به بهبودی زندگی جنسی شما کمک می کند ؟

هر ایده ای که هر فرد برای رابطه جنسی اش برای زندگی بر می گزیند می تواند بسیاری از مسائل و مشکلاتی را که بر سر راه زندگی زناشویی قرار دارد را از بین ببرد.باید توجه داشته باشیم که نکاتی که در این جا ذکر می شود نمی تواند برای همه زوج ها مفید باشد.

برخی از تصورات جنسی عاشقانه خود را برا ی همسرتان بنویسید

در زمانی که هر دو زوج تمایل به برقراری رابطه زناشویی دارند میتوانند برای یکدیگر از تصورات جنسی عاشقانه صحبت کنند. این به چند دلیل میتواند مثبت واقع شود: این شجاعتی است که دو نفر در یک رابطه عاشقانه به خرج می دهند و احساسات خود را برای یکدیگر بیان می کنند بسیار حائز اهمیت است. همچنین نحوه بیان احساسات خلاقیت زوج ها را در یک رابطه بیان می کند .علاوه بر این ، این امر نشان دهنده آن است که دونفر از لحاظ احساسی تا چه حد به یکدیگر نزدیک هستند.

داستانهای عاشقانه جنسی برای یکدیگر بخوانید

داستان های عاشقانه جنسی را باصدای بلند برای یکدیگر بخوانید . سعی کنید داستان هایی رابخوانید که باعث ناراحتی و آزرده خاطر شدن هیچ یک از طرفین نشود . شما باید داستان هایی را انتخاب کنید و عبارتی را در آن استفاده کنید که باعث خجالت و شرم هیچ یک از دو طرف نشود.

این می تواند افق دید شما در روابط جنسی را افزایش دهد و باعث ارتقا و رشد سطح رابطه جنسی شود.

خاطره های جنسی خود را مرور کنید

ایجاد چهار قسمت از بخش های جذاب و خاطره های جنسی که با یکدیگر دارید و بیان این که شما در رابطه جنسی چه حسی دوست دارید درباره بدن خود بشنوید.

بیان احساسات جنسی در یک رابطه جنسی بسیار مفید و تاثیر گذار است. بیان خاطره های جنسی باعث می شود که تصورات ذهنی که هر یک از زوجین درباره یکدیگر داند تقویت شود.

سه مورد از مواردی را که شما در حین رابطه جنسی بسیار دوست دارید با یکدیگر در میان بگذارید این امر در رابطه زناشویی بسیار تاثیر گذار است.

 

منبع:salamatnews.com

همچنین ببینید

یکی از شایع ترین بیماریهای منتقله از روابط جنسی زگیل ها هستند

بیماریهای منتقله از روابط جنسی (علائم و درمان)

بیماریهای منتقله از روابط جنسی (علائم و درمان) تعریف بیماریهای منتقله از روابط جنسی : …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


CAPTCHA Image
Reload Image