خانه / اطلاعات عمومي / پكيج آموزش ساخت موتور برق بدون استفاده سوخت

پكيج آموزش ساخت موتور برق بدون استفاده سوخت

ژنراتور بدون نیاز به سوخت

موتور برق بدون سوخت

ژنراتور تولید برق بدون نیاز به سوخت

دانشمندان جهان صدها سال است که مشغول تحقیق هستند تا بتوانند بدون استفاده از هیچ گونه سوختی انرژی تولید کنند.تا کنون اعتقاد بر این بوده است که برای تولید انرژی باید نوع دیگری از انرژی به انرژی مورد نظر تبدیل گردد ضمن این که در این فرآيند درصدی از انرژی هدر می رود.
متخصصان پس از سالها تحقیق و بررسی و صرف هزینه های زیاد سرانجام موفق شدند روشهاي گوناگوني برای توليد برق رايگان بسازند که با استفاده از تکنولوژی تقريبا ساده در راستای به چرخش در آوردن ژنراتور بدون هیچ سوختی تولید برق نمایند. این تکنولوژی می تواند در آینده تحولی عظیم را ایجاد نماید.

تصور کنید که:

۱ – تمامی خودروها، قطارها ، کشتی ها و هواپیما ها نیازی به استفاده از سوخت نداشته باشند.
بدین طریق از مصرف روزانه میلیونها لیتر بنزین، گازوئیل و غیره جلو گیری می شود . این امر به معنی روزانه میلیاردها دلار صرفه جوئی اقتصادی و جلو گیری از آلودگی محیط زیست می باشد.
۲ – احداث نیروگاه های بدون نیاز به سوخت جهت تامین برق شهرها
با احداث نیروگاه بدون استفاده از هیچ گونه سوخت فسیلی با توجه به نداشتن هزینه سوخت برق حاصله ارزان به دست آمده ،ضمن این که محیط زیست نیز آلوده نمی شود.
۳ – تمامی کارخانجات از برق پاک و بدون آلودگی استفاده می کنند .
این ژنراتور مانند ژنراتور های دیگر تولید برق می کند با این تفاوت که ژنراتورهای موجود در بازار باید سوخت مصرف کنند و تولید برق نمایند، اما این ژنراتور بدون نیاز به مصرف هرگونه سوخت اعم از فسیلی و غیره تولید برق می کند.

روش کار ژنراتور بدون نیاز به سوخت

روش کار این ژنراتور بدین گونه است که توسط يك سري اتصالات عمل چرخش کوبلینگ خروجی موتور به ژنراتور باعث چرخیدن ژنراتور و نهایتا تولید برق می شود.

 

از این ژنراتور در کجا میتوان استفاده نمود؟
در هر کجا که نیاز به انرژی می باشد می توان از این ژنراتور استفاده کرد. می توان  روستا های صعب العبور را با این سیستم برق دار کرد و یا برای یک شهر، یک استان یا یک کشور نیروگاههایی دایر کرد که  بدون نیاز به هرگونه سوخت برق مورد نیاز را تولید کند.

 

مزیت های این ژنراتور
* استفاده نکردن از هیچ گونه سوخت
* نداشتن هزینه سوخت برای تولید برق
* نداشتن هیچ گونه آلودگی زیست محیطی
* داشتن حجم کم و حمل و نقل آسان
* احداث نیروگاه برای تولید برق با توانهای متفاوت بدون استفاده از هرگونه سوخت
و صدها مزیت دیگر

 

 

اما پيشنهاد ويژه:

 

اگر نگاهی از بالا به شرایط اقتصادی کشور بیاندازیم اوضاع بدی را شاهد خواهیم بود. بیکاری و گرانی بیداد می کند و هر روز قیمت اجناس گرانتر شده و کارخانجات و اداره جات نیروهای خود را کاهش می دهند. در این اوضاع نابسامان باید فکری برای درآمدمان بکنیم چرا که شاید ما نیز روزی جزو قربانیان این اوضاع بد اقتصادی شویم. اما در این اوضاع بد اقتصادی کسانی هستند که به دنبال درآمد عالی هستند. سوال اینجاست که این درآمد و کار پر سود را چطور می توان پیدا کرد؟

در علم کار آفرینی، اشخاص از لحاظ شغلی به چند دسته تقسیم می شوند:کارگری، کارمندی،کارآفرینی و سرمایه داری. بهترین نوع شغل ها سرمایه داری است که راه رسیدن به آن گذشتن از کارآفرینی ست. برای اینکه بتوانید کارآفرین شوید باید ایده ای در ذهن داشته باشید و آن را پرورش داده و شروع به کار نمایید.

اما کارمندی یکی از نامطلوب ترین روش های کسب درآمد است و به هیچ عنوان ایده آل نیست. به ازای روزها و ساعاتی که شما مشغول به کار هستید فقط پول دریافت می کنید و اگر روزی بخاطر مشکلی سرکار نروید حقوق شما داده نمی شود اما در کارآفرینی، ایده شما پولساز خواهد بود حتی اگر خواب باشید!

 

توليد برق كاملا رايگان تمام نشدني

 

با این حال عده زیادی هستند که برای رسیدن به پست های کارمندی در اداره جات سال ها تحصیل می کنند، شب های زیادی را بیدار می مانند و دور از خانواده در شهرهای دورافتاده مشغول به تحصیل می شوند تا در رشته ای تخصص پیدا کنند و بتوانند کارمند یک وزارت یا اداره شوند. آن هم در این اوضاع بیکاری که تعداد فارغ التحصیلان هر روز بیشتر شده و رقابت بر سر شغل های کارمندی و غیر کارمندی بیشتر و بیشتر می شود. عده دیگری هم که درس نمی خوانند و وارد بازار کار می شوند و چون دانش کارآفرینی و پرورش ایده و خلاقیت ندارند نمی توانند به خوبی در زمینه کاری موفق شوند. باید بگویم که اوضاع خوبی ندارید اگر یکی از این دو شرایط را داشته باشید…

اما در همین کشور ما ،هستند کسانی که با تلاش و کارآفرینی و باور خود توانسته اند بهترین درآمدها را از آن خود نمایند. اگر ما نیز بتوانیم یک برنامه ریزی کوچک و هدفمندی در این راستا داشته باشیم شاید بتوانیم در این بازار پر سود، نه به اندازه شرکت های بزرگ بلکه به اندازه خودمان سهم مان را داشته باشیم و درآمد خوبی کسب نماییم.

 

توليد انرژي 100% رايگان و تمام نشدني

شاید از خود بپرسید که چرا همه نمی توانند مانند افراد معروف این کارها را انجام دهند و درآمدزایی میلیونی داشته باشند؟ سوال خوبیست… چون کارآفرینی دارای رمز و راز خودست… شما می بایست طوری متفاوت از دیگران تلاش کنید و طوری متفاوت از دیگران بقیه عمرتان را زندگی نمایید.

شما نیز می توانید از همین الان کارآفرین شوید مهم نیست که چند سال سن دارید و چقدر دیر شده، مهم این هست که باید در مسیر صحیحی حرکت کنید. مهمترین چیز تصمیم، اراده و پافشاریست.

همانطور که گفته شد برای رسیدن به کسب درآمدی میلیونی واقعا باید یک تصمیم جدی بگیرید و از همین امروز شروع کنید زیرا هرگز فردایی وجود ندارد! اگر برای شروع کاری به طور مداوم آن را به فردا موکول کنید مطمئن باشید که هیچوقت آن را شروع نخواهید کرد و در آن موفق نخواهید شد. نه فقط در بحث مالی و کاری بلکه در هیچ زمینه از زندگی خود موکول کردن آن به زمانی دیگر باعث موفقیت نمی شود.

در همین ایران عده بسیار زیادی هستند که در حال درآمد از توليدات داخلي ، كارآفريني،اختراعات جزئي بصورت میلیونی در روز هستند.
درآمد روزانه ميليوني

روشی که می خواهیم به شما معرفی نماییم درآمدی تا بیشتر از ۵۰۰۰۰۰۰ تومان روزانه در آن وجود دارد که با تلاش کردن و وقت گذاشتن بعلاوه سرمايه، بیشتر از این مقدار خواهد شد. زمانیکه برای این کار در روز اختصاص می دهید بین ۱ تا ۲ ساعت در روز خواهد بود و بقیه اوقات را می توانید در کنار خانواده مشغول به تفریح و سرگرمی باشید. بعد از اینکه کار خود را راه اندازی کردید حتی در زمانهای تفریح و استراحتتان هم می توانید کسب درآمد کنید! روشی که معرفی می نماییم حاصل تجربه چند ساله و آزمون و خطاهای بسیار بنده است تا به این روش فوق العاده رسیده ام.

شما هم که در حال خواندن این مطلب هستید می توانید این پیشنهاد استثنایی ما را قبول کنید و از همین امروز به محض دریافت این آموزش شروع به کسب درآمد میلیونی خود بکنید. می توانید هم این پیشنهاد ما را ندیده بگیرید و به شغل و زندگی کارمندی خود برگردید و تا آخر عمر در آن وضعیت بمانید. بعد ها شاید با خود فکر کنید که شاید این پیشنهاد ابزار نجات شما بوده و شما آن را قبول نکرده اید.

 

مزیت های پکیج کسب درامد میلیونی

 

 • درآمدی تا بیشتر از ۵۰۰۰۰۰۰ تومان در روز با توجه به سرمايه اوليه
 • شغلی با آینده درخشان و با وقت آزاد زیاد برای سرگرمی و تفریح
 • خاطرتان جمع باشد که اگر تلاش داشته باشید و کمی علاقه، این کار حتما جواب می دهد!
 • این کار علاقه شما را به زندگی بیشتر خواهد کرد و امید را در دلتان زنده خواهد کرد!

 

 

 

سوالات متداول پکیج آموزش ساخت انرژي برق رايگان:

 

 با این درآمد بالا چرا اصلا لازم است این پکیج را بفروشید و کسب درآمد کنید؟

بیل گیتس رئیس شرکت مایکروسافت هم این همه درآمد دارد چرا دست نمی کشد پس قطعا ما هم دست نخواهیم کشید شما هم باید این گونه باشید و از هر راهی کسب درآمد کنید.

 

آیا با این روش می توان از همین امروز کسب درآمد کنیم؟

باید آموزش ها رو کامل ببینید، بعد از گذراندن آموزش ها که شاید يك روز تمام وقت به طول انجامد می توانید از روز دوم و سوم شروع به کسب درآمد کنید.

 

 چرا قیمت این پکیج (ساخت انرژي رايگان) بالاست ؟

این بسته در حال حاضر …………….. تومان است پس از خرید بسته متوجه خواهید شد که واقعا بیشتر از این ها ارزش دارد اما با این حال تا جایی که راه داشت قیمت را پایین آوردیم تا همگی بتوانند با هر سطح زندگی تهیه کنند.

 

 

من قبلا چند دفعه پکیج کسب درآمد خریداری کرده ام. می ترسم که این محصول نیز مانند آنها بی فایده باشد.

واقعا به شما حق می دهم زیرا عده زیادی در حال حاضر در سایت های خود با تبلیغات پوچ درصدد فروش محصولات بی ارزش هستند و وجود آنها باعث شده تا کسانی که به خوبی کار می کنند نیز از وجود آنها ضربه بخورند و دیگران به آنها اعتماد نکنند.

 

آيا واقعا به اين پکیج مي توان اطمينان كرد؟ آيا واقعا روي آن حساب كنم؟ آيا واقعا درآمدي در كار هست؟

اين پکیج به گونه اي است كه درآمد آن كاملا واقعی است. در واقع اين پکیج كه شما قصد خريد آنرا داريد يك شغل و حرفه است. شغل يعني كاری كه امروز شروع خواهيد كرد و تا مدتها مي توانید از آن درآمد كسب كنید. بنابراين مطمئن باشيد كه از اين پکیج، درآمدهاي بسياري خوبي به دست خواهيد آورد كه حتي براي ديگران غير قابل باور خواهد بود.

ميزان اين درآمد بستگی به خودتان دارد. يعني هر چقدر بيشتر تلاش كنيد و زمان بگذارید، درآمد بيشتري نيز به دست خواهيد آورد بنابراين پيش بيني مي كنيم كه پس از اينكه اولين درآمد خود را به دست آورديد، وقت بيشتري را براي اين كار خواهيد گذاشت.

 

آيا نمونه كاري در بيرون وجود دارد كه اثبات كار شما باشد؟

در حال حاضر هيچگونه نمونه اي در بازار يافت نميشود.

 

 پس از خرید چه چیزی را تحویل بنده خواهید داد؟

نگران نباشید آموزش ها مو به مو به صورت ویدئویی می باشد که راحت بتوانید فرابگیرید و با یک بسم الله شروع کنید

 

 سرمایه ورود به این بازار چقدر است ؟

حداقل سرمایه ورود به این بازار  ۵ الي ۱۰ ميليون تومان است.

 

كسب درآمد در آن چگونه است؟

شما ميتوانيد بعنوان مثال موتوربرق هايي توليد كنيد و در ويلاها و مراكزهايي كه به برق دسترسي ندارند با قيمت مناسب و سود مناسب بفروشيد.

 

 این بسته مناسب چه کسانی هست؟

با هر سطحی که هستید خانم یا آقا ، آموزش ها طوری تهیه شده است که بتوانید راحت یاد بگیرید و به درآمد برسید.

 

 اگر این محصول را نخرم چه اتفاقی خواهد افتاد؟

خیلی رک به شما می گویم هیچ اتفاقی نمی افتد اما مسئله همینجاست که هیچ اتفاقی نمی افتد ولی اگر این محصول را تهیه کنید می تواند پنجره ای جدید از زندگی به رویتان باز شود و دیدگاه تان به کلی نسبت به کسب و کار و درآمد عوض شود.

 

 

 

توصيه مي كنيم که افکار بيهوده را به كنار گذاشته و يك بار براي هميشه تصميم خود را بگيريد و با كمي تلاش، درآمد خوبي براي خود به ارمغان آوريد.

 

 

 

توجه :

بزودي لينك دانلود همچنين قيمت پكيج آموزش ساخت مولد برق بدون مصرف سوخت (بصورت فيلم ساخت مولد از صفر تا صد توسط بنده) در سايت قرار خواهد گرفت.

 

مراجعه كنندگان با عضويت در كانال زير ميتوانيد به محض فعال سازي و قرار گرفتن پكيج آموزش ساخت مولد برق كاملا رايگان بدون مصرف سوخت آگاه شوند.

 

 

@free_energhy

 

 

 

 

 

گردآوري: وب سايت بمانتا

همچنین ببینید

دسترسي كاربران در سايت هاي وردپرسي

مدیریت دسترسی کاربران وردپرس با تعریف نقش کاربری

مدیریت دسترسی کاربران وردپرس با تعریف نقش کاربری WordPress User Role اگر قابلیت عضویت در …

8 دیدگاه

 1. سعید مرادی

  سلام
  واقعا برق بدون مصرف
  یعنی هیچ چیز مصرف نمیکنه
  تورو خدا سرکاری که نیست.
  لطفا میشه نمونه کارتون رو برام ارسال کنید.
  ممنون میشم.

  • بله
   همانطور که توضیح داده شد بدون مصرف سوخت خارجی (فسیلی)
   در کانال تلگرام عضو شوید به محض قرار گرفتن لینک دانلود پکیچ اطلاع رسانی میشود

   @free_energhy

 2. سعید مرادی

  سلام
  کی موجود میشه؟
  قیمتش؟

 3. جواد رضايي

  سلام رفيق
  قيمت تمام شده براي ساخت اين دستگاه چقدر هست؟

  • سلام آقاي رضايي
   با توجه به نوسانات قيمت و استفاده از قطعات بكار رفته به دلخواه شما مي تواند از ۴ ميليون تا ۱۰ ميليون تومان و با در نظر گرفتن توان هاي انتخاب شما، قيمت نيز تغيير پيدا خواهد كرد.

 4. دوست عزيز لطفا زود لينكشو قرار بديد مشتاقانه منتظر خريد هستم.
  ممنون ميشم.

  • در كانال تلگرام در متن پيام عضو شويد به اميد خدا زود منتشر خواهد شدو با خبر شويد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


CAPTCHA Image
Reload Image